Chiny Urządzenia do uzdatniania wody przemysłowej producent

Wysokowydajny system membranowy do ultrafiltracji w mleku, oczyszczalnia wody pitnej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: HJ
Orzecznictwo: ISO ,CE
Numer modelu: HJ
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 Jednostka / Jednostki
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe lub drewniane
Czas dostawy: 7-10 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 zestawów rocznie

Szczegóły informacji

Materiał rurociągu: UPVC Napięcie: 220V / 50HZ 380V / 60HZ
Membrana: Hollow Fibre Membrane Ciśnienie robocze: &lt;0,1Mpa</span>
Temperatura pracy: 10-45 ℃ Pojemność: 200 lph --- 10000lph

opis produktu

Nazwa produktu: System ultrafiltracji / oczyszczania w mleku, woda pitna oczyszczalni ścieków

Zakres zastosowania technologii UF:

Wczesny przemysłowy UF został zastosowany do oczyszczania ścieków i ścieków. Od 30 lat, wraz z rozwojem UF, Teraz zakres zastosowań technologii UF był szeroko stosowany, głównie w przemyśle spożywczym, mleczarskim, biologicznym, tradycyjny preparat medycyny chińskiej, medycyna kliniczna, ścieki, oczyszczanie ścieków w przemyśle spożywczym i recykling zasobów. Inżynieria środowiska i inżynieria środowiska itp.

Zakres zastosowania technologii UF:

Pozycja Opis
1 Element UF przyjmuje słynną markę na świecie, aby zapewnić najwyższej jakości organiczny element membranowy dla naszych klientów na całym świecie, dzięki czemu zachowane są wzajemne parametry i strumień membrany.
2 System charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odzysku, wszystkie produkty są doskonałej jakości, dzięki czemu można wdrożyć wysokowydajną separację, oczyszczanie i wysoką koncentrację materiałów.
Nie ma zmiany fazy w procesie, bez negatywnego wpływu na skład materiału, a w procesie separacji, oczyszczania, zatężania, zawsze jest w stanie normalnej temperatury, że jest szczególnie odpowiedni do obróbki substancji pirogenicznej , Całkowicie unika biologicznych substancji czynnych, które są łamane przez wysoką temperaturę, co skutecznie rezerwuje bioaktywne substancje i bataliony w systemie surowcowym.
System ma zaawansowaną konstrukcję procesu, wysoką integrację, zwartą konstrukcję, mniejszą powierzchnię podłogi, łatwą obsługę i konserwację oraz niską intensywność pracy.
3 Materiał systemu składa się z sanitarnego zaworu rurowego, który jest czysty i sanitarny na miejscu, aby spełnić wymagania specyfikacji produkcji GMP lub FDA.
System sterowania może spersonalizować projekt zgodnie z wymaganiami użytkownika za pomocą zaawansowanego oprogramowania sterującego. Istnieje zintegrowany monitor on-line, który w celu uniknięcia sztucznej nieprawidłowości, zapewnia stabilne działanie systemu przez długi czas.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych