Chiny Urządzenia do uzdatniania wody przemysłowej producent

Zintegrowany zestaw do grawitacyjnego uzdatniania wody Auto-Backwash Łatwa konserwacja

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: HJ
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 Jednostka / Jednostki
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe lub drewniane
Czas dostawy: 7-10 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 zestawów rocznie

Szczegóły informacji

materiał: Ze stali nierdzewnej Funkcja: niezawodna obsługa i łatwa konserwacja
montaż: rotacyjny reaktor przepływowy, szybko nachylony osadnik rurowy i grawitacyjny filtr bezzaciskowy Woda surowa: woda rzeczna, woda jeziorna, podziemna
Funkcja: produkować codziennie wodę z kranu Rodzaj korozji: malowanie epoksydowe
High Light:

pakowa oczyszczalnia ścieków

,

pakiet oczyszczalni ścieków

opis produktu

zintegrowane urządzenie do filtrowania wody z automatycznym płukaniem grawitacyjnym

opis

To zintegrowane urządzenie filtrujące z funkcją automatycznego płukania wstecznego jest naszym produktem R & D. Jest to nowy ogólny, oparty na naszej absorpcji technologii krajowej i międzynarodowej w uzdatnianiu wody. Charakteryzuje się szybkim czasem budowy, skonsolidowanymi inwestycjami, zwartą konstrukcją, elastyczną, niewielką powierzchnią, jakością ścieków, prostą obsługą i konserwacją i jest pożądanym sprzętem do zaopatrzenia w wodę obsługującym miasta lub przedsiębiorstwa przemysłowe i górnicze. Oczyszczona woda spełnia krajowe "standardy zdrowotne wody pitnej", a jej wygląd zapewnia wygodniejszy dostęp do miejskiego zaopatrzenia w wodę i innych małych stacji uzdatniania wody w przedsiębiorstwach przemysłowych lub górniczych.

Zbiorniki cysterny całego urządzenia są fabrycznie spawane ze stali nierdzewnej lub fabrycznie powlekane zbiorniki ze stali węglowej w naszej firmie. Gotowe urządzenie z naszego warsztatu jest transportowane na teren lokalny i można je zmontować i oddać do użytku. Pomaga to w szybkim okresie budowy.

Surowa konstrukcja naszego zintegrowanego urządzenia do filtrowania wody opiera się w pełni na różnej jakości wody w różnych miejscach. Oprócz odpowiedniej opcji ilości dozowania, zwiększamy również specjalną siatkę z procesem flokulacji, aby uzyskać dostateczną pełną flokulację. Konstrukcja obciążenia powierzchniowego jest tutaj bardziej zachowawcza, aby zwiększyć obciążenie udarowe sprzętu i sprawić, że nasz sprzęt będzie pasował do szerszego zakresu uzdatniania wody. System filtracji wykorzystuje dystrybucję o niewielkim oporze dla głębokiej powolnej filtracji piaskowej, aby zapewnić przefiltrowaną mętność wody ≤3 stopnie.

cecha

Zintegrowane urządzenie filtrujące z funkcją automatycznego płukania wstecznego charakteryzuje się doskonałą konstrukcją, łatwą obsługą i automatyczną obsługą dzięki inteligentnemu wykorzystaniu właściwości hydraulicznych wymagających mniej wyspecjalizowanego operatora, gdy ludzie na ulicy mogą obsługiwać urządzenie do końca.

Płukanie wsteczne działa automatycznie po pojawieniu się pewnego rozszerzenia bloku nad powierzchnią warstwy filtrującej. Żadne ruchome części nie są wyposażone w urządzenie, a usterka prawie nie występuje przy niezawodnej obsłudze i łatwej konserwacji.

Całe zintegrowane urządzenie składa się z dwóch głównych części: obrotowego reaktora przepływowego , szybkiego pochylonego osadnika rurowego i grawitacyjnego filtra bezzaworowego. Technologię i wydajność tych dwóch części wprowadza się w następujący sposób:

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych