Chiny Urządzenia do uzdatniania wody przemysłowej producent

150t / H Skid River Water Treatment Plant Low Power Consumption ISO9001 BV Certyfikowany

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: HJ
Numer modelu: HJS-WT150
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 Jednostka / Jednostki
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe lub drewniane
Czas dostawy: 7-10 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 zestawów rocznie

Szczegóły informacji

LOKALIZACJA: Irak Pojemność: 150m3 / h
Woda surowa: woda rzeczna woda wyjściowa: Żywa woda
Materiał: Stal nierdzewna pompa wodna: Chiny / Nangfang
Element elektroniczny: Omron & Schneider rurociąg: Stal nierdzewna
Urządzenie dozujące: Włochy / INJECTA Certyfikat: ISO9001 / BV / GMC
High Light:

przemysłowa oczyszczalnia ścieków

,

ekologiczny system oczyszczania ścieków

opis produktu

Irak 150t / h Skid Stacja uzdatniania wody pitnej dla wody rzecznej

Opis produktu

1. Przegląd:

Jest to kompleksowe narzędzie do oczyszczania, które gromadzi flokulację, klarowanie, filtrację i inne procesy. Jest to wygodne, aby oczyścić wodę gruntową, wodę rzeczną i inne źródła wody do standardowej wody żywej, głównie na obszarach wiejskich, w miastach, gospodarstwach rolnych, koszarach wojskowych, małych średnich przedsiębiorstwach i innych miejscach, w których jakość wody żywej jest gwarantowana.

System montuje się w miejscu instalacji - Irak

2. Zasada działania:

Jego przepływ jest podobny do miejskiej fabryki wody. Zawiera zbiornik flokulacyjny, osadnik, zbiornik filtracyjny, urządzenie do stabilizacji jakości wody, urządzenie do płukania wstecznego, pompy i szafę sterowniczą. Opisy przedstawiono poniżej:

  • Zbiornik flokulacyjny: woda surowa z flokulantami wpływa do zbiornika flokulacyjnego od rury wlotowej, przez mieszadło, do zawieszonych substancji stałych docierają flokulanty i stają się kłaczkami ałunu.
  • Zbiornik sedymentacyjny: Kłoki ałunowe przepływają do zbiornika sedymentacyjnego, przez osadnik płytki / płytkę, oddzielają się ciało stałe i ciecz. Szlamy są odprowadzane do wiadra z błota.
  • Zbiornik filtracyjny: Po sedymentacji woda przepływa do zbiornika filtracyjnego. Wewnątrz zbiornika filtracyjnego, od dołu do góry, znajdują się odpowiednio dystrybutory wody, piasek kwarcowy i węgiel antracytowy. Natężenie przepływu wynosi 10 m / h. Na koniec woda płynie do zbiornika wody Clen do innych zastosowań. Zazwyczaj cykl płukania zwrotnego zbiornika filtracyjnego wynosi około 5-10 mim.

3. Charakterystyka:

  • Proste i pracitalne: główna cecha kompaktowego odstojnika lemelli jest prosta i praktyczna, mądrze połączona z hydrauliką, automatyczną obsługą, mniej wymagająca dla jakości obsługującego człowieka. Gdy warstwa zostanie zablokowana do określonego stanu, będzie ona automatycznie przepłukiwana. Ze względu na brak ruchomych części, awaria sprzętu jest prawie zerowa. System to niezawodne działanie i łatwa obsługa.
  • Esay to Install: klarownik Lamella jest wykonany ze stali. Cała podkupacja odbywa się w naszym warsztacie. W międzyczasie oddanie do eksploatacji odbywa się przed dostawą, aby zapewnić jakość produktu. Po dostarczeniu na miejsce instalacji, tylko podłączyć rurociągi można pracować z jednym systemem jednocześnie.
  • Funkcja rakcji flokulantów: Przy projektowaniu pakowanej oczyszczalni ścieków bierzemy pod uwagę jakość wszystkich rodzajów wody, przy wyborze optymalnego punktu dozowania dodaje się flokulant.
  • Powszechnie stosowane na wszystkich polach: szeroko stosowane w rzekach, jeziorach i innych systemach uzdatniania wody, ponowne wykorzystanie wody, takie jak woda cykliczna, woda chłodząca, woda kopalna i inne źródła w celu poprawy jej wykorzystania. Nadaje się do druku, farbowania, tkanin chemicznych, chemicznych, włókien chemicznych, gumy i innych zakładów przemysłowych, a także małej fabryki wody.

Pakowanie i wysyłka

4. Wykorzystanie:

  • Rzeki, braki, zbiorniki i inne projekty oczyszczania wody powierzchniowej;
  • Ponowne wykorzystanie wody środkowej;
  • Oczyszczanie ścieków przemysłowych dla wody kopalnianej, wody do mycia węgla, łaźni, basenu, myjni samochodowej, papieru, drukowania i farbowania, elektroplatyn i innych gałęzi przemysłu.

5. Projektowanie projektu

Możemy projektować dowolne projekty uzdatniania wody, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, zapewniając zarówno jakość wody surowej, jak i pożądany poziom uzdatnionej wody.

FAQ

1. Jaki jest cennik?

Cytujemy według danych z określonego urządzenia do uzdatniania wody zaprojektowanego w oparciu o stan surowej wody, wymagania dotyczące obróbki i nasadki od naszych klientów lub szczegóły niektórych projektów od naszych klientów współpracujących firm inżynieryjnych.

2. Jakie mamy certyfikaty i jaką mamy gwarancję?

Posiadamy certyfikaty ISO, BV i TUV. Nasz sprzęt ma jeden rok gwarancji.

3 . Jak zapłacić?

TT jest najbardziej doceniane. Naszym praktycznym jest TT. 40% depozytu przed wyprodukowaniem, 60% salda przed załadowaniem przez TT.

4 . Jak przeprowadzić instalację na miejscu? / Jak uruchomić / obsługiwać / wyłączać / konserwować?

Oferujemy ręczne / ilustracje / rysunek do instalacji, obsługi i konserwacji. Specjalista może zostać wysłany w celu wykonania przewodnika i pracy pociągu, jeśli będzie to konieczne dla klienta, ale rozsądna opłata zostanie zapłacona przez klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych