Chiny Urządzenia do uzdatniania wody przemysłowej producent

Ręczne sterowanie multimediami Filtr z węglem aktywnym z zaworem wieloportowym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: HJ
Numer modelu: HJMF-1500
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 Jednostka / Jednostki
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe lub drewniane
Czas dostawy: 7-10 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 zestawów rocznie

Szczegóły informacji

Klienta: Filipiny materiał: Stal węglowa z żywicą epoksydową
Średnica: 1500 mm Grubość: 6mm
Wypełnianie materiału: piasek kwarcowy i węgiel aktywny Zawór: Zawór wieloportowy
Kontrola systemu: Ręcznie Backwash: Ręcznie
Rura połączeniowa: UPVC Certyfikat: ISO9001 / BV / GMC

opis produktu

Przemysłowy węgiel aktywny i filtr wody kwarcowej / filtr multimedialny
Zbiornik do uzdatniania wody


Co to jest filtr multimediów?
Filtr Miltimedia jest kinfem stosującym piasek kwarcowy (piasek kwarcowy i antracyt lub węgiel aktywowany) jako medium filtracyjne filtra. Należy użyć jednego lub kilku mediów filtracyjnych, pod pewnym ciśnieniem, dokonać koncentracji przez medium, aby usunąć zanieczyszczenia, aby osiągnąć cel filtra. Wewnątrz opakowania znajduje się firma: piasek kwarcowy, węgiel antracytowy.

Filtr z węglem aktywnym jest najczęstszą metodą oczyszczania odchodów i usuwania koloru, zapachu, zanieczyszczeń organicznych i resztkowego chloru z wody, poprzez adsorpcję związków, które powodują te problemy.

Aktywowany filtr węglowy działa poprzez adsorpcję. Adsorpcja jest bezpośrednio związana z powierzchnią nośnika. Ta wspaniała powierzchnia zapewnia olbrzymi obszar adsorpcji cząsteczek organicznych, jak również chloru, aby się przyczepić. Ta międzycząsteczkowa atrakcyjność między powierzchnią węgla i adsorbowaną substancją może zostać zmieniona poprzez zwiększenie gęstości węgla lub zmniejszenie odległości między powierzchnią węgla a adsorbowaną substancją.


PROCES FILTRA PIASKU CIŚNIEŃ
Surowa woda przepuszczana jest przez filtr piasku ciśnieniowego, nośnik filtracyjny jest podtrzymywany na złożu żwiru, które składa się z wielu warstw piasku kwarcowego Graded, drobnego piasku, bardzo drobnego białego piasku i kamyków o coraz większych rozmiarach. Podczas cyklu filtracji złoże filtru zatrzymuje brud i zawieszone cząstki z wody i gromadzi w filtrze wodę i gromadzi się w złożu filtracyjnym. W miarę postępu filtracji wkład filtra zostaje obciążony zatrzymanymi cząstkami zawieszonymi, co powoduje ciągły wzrost spadku ciśnienia na filtrze, po osiągnięciu określonego poziomu spadku ciśnienia, filtr jest wyłączany w celu oczyszczenia.


POWRÓT DO MYCIA
W miarę postępu filtracji wkład filtra zostaje obciążony zatrzymywaniem zawieszonych cząstek, co powoduje ciągły wzrost spadku ciśnienia na filtrze, gdy osiągnięty zostanie określony z góry poziom spadku ciśnienia, filtr zostaje wyłączony w celu oczyszczenia. Materiał filtracyjny jest czyszczony przez system płukania wstecznego. Po płukaniu wstecznym filtr przepłukuje się wodą surową, a po osiągnięciu wymaganej jakości wody filtr jest ponownie wykorzystywany. W zależności od jakości filtrowanej wody wymagane płukanie wsteczne odbywa się za pomocą wody surowej lub przefiltrowanej wody.


Parametry technologii filtrowania:
Szybkość filtracji filtra: 8 ~ 300 m3 / h
Czas płukania: od 8 do 10
Ciśnienie robocze: ≤ 0,6Mpa
Strata głowicy filtra przepłukującego: 0,8
Wylot wody: 2-5mg / L
Wlot wody: <10mg / L
Wylot wody: <2mg / L
Temperatura obliczeniowa: 5 ~ 4000 ° C

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych