Chiny Urządzenia do uzdatniania wody przemysłowej producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Candie Liang

Numer telefonu : +8618823149433

WhatsApp : +8618823149433

Free call

Sprzęt do oczyszczania membrany ultrafiltracyjnej

January 15, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt do oczyszczania membrany ultrafiltracyjnej

 

Opis techniczny:

 

Membrana ultrafiltracyjna przeprowadza separację fizycznego przesiewania przechwytywania, technologia separacji membranowej przyjmuje ciśnienie jako siłę napędową, z dokładnością 0,005-0,01 μm, skutecznie usuwając cząsteczki, koloidy, bakterie, ciepło i organiczną substancję polimerową w wodzie.Szerokie zastosowanie do separacji materii, koncentracji, oczyszczania.Techniczna ultrafiltracja, której proces nie ma zmian fazowych, działa w normalnej temperaturze bez reakcji chemicznej, najbardziej odpowiednia jest separacja materiałów wrażliwych na ciepło z postępem temperatury, odpornością na działanie kwasów i zasad oraz utlenianie, temperatura może być poniżej 60 ℃ i PH mogą być stale używane przez długi czas w warunkach 2-11.

 

 

Ogólny proces:

 

Woda surowa - pompa wysokociśnieniowa - system podczyszczania - ultrafiltracja urządzenia do oczyszczania wody - zbiornik czystej wody

 

 

Główne postacie:

  1. Najbardziej zaawansowany produkt w oczyszczaniu wody, wykorzystujący czysto fizyczną przechwytywanie, aby całkowicie odrzucić bakterie i wirusy, ma na celu odprowadzanie bezpośredniej wody pitnej.
  2. Specyfikacja urządzeń do uzdatniania wody jest elastyczna, modułowa konstrukcja jest opcjonalna, a budowa na miejscu jest prostsza i skuteczniejsza.
  3. Wykonywanie pełnej automatycznej funkcji bez nadzoru, eliminując potrzebę obecności operatora na miejscu.
  4. Zapewnienie elastyczności w przenoszeniu sprzętu i zapewnienie zdolności awaryjnej do radzenia sobie z powodziami, suszami i innymi zanieczyszczeniami spowodowanymi przez człowieka, co najmniej podwojone.

Model / treść

QUB-

002

QUB-

004

QUB-

006

QUB-

010

QUB-

015

QUB-

020

QUB-

032

QUB-

050

QUB-

100

Skala przetwarzania (T / h)

2 4 6 10 15 20 32 50 100

 

Uwaga : powyższy model wyposażenia opiera się na kompleksowych rozważaniach projektowych i opracowaniu modelu standardowego, możemy również zaprojektować produkty niestandardowe, aby zaspokoić rzeczywiste potrzeby różnych projektów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt do oczyszczania membrany ultrafiltracyjnej  0najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt do oczyszczania membrany ultrafiltracyjnej  1

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość